Vietnes ziņas

Medicīnas mācīšanās sistēmas platforma AMBOSS ir pieejama!

 
Rolands Bļujus attēls
Medicīnas mācīšanās sistēmas platforma AMBOSS ir pieejama!
nosūtīja Rolands Bļujus — Tuesday, 2018. gada 20. February, 09:21
 

AMBOSS ir medicīnas mācīšanās sistēmas platforma, kas satur interaktīvus medicīnas tematiskos aprakstus, testu jautājumus, kas dod iespēju studējošajiem pārbaudīt savas zināšanas pirms eksāmeniem un ieskaitēm, kā arī multimedijus – attēlus, video, diagrammas.

Tiešsaistes adrese: https://www-amboss-com.db.rsu.lv/row/campus/2018/rsu-activate

Norādījumi kā izveidot savu kontu AMBOSS un aktivizēt piekļuvi:

  1. Lai izveidotu savu lietotāja kontu AMBOSS, reģistrējieties, izmantojot RSU e-pasta adresi. Jums ir jāizveido parole, un pēc tam jāapstiprina savu kontu, noklikšķinot uz jums nosūtītās saites e-pastā. Ja Jums jau ir kādreiz izveidots lietotāja konts AMBOSS, tad variet izmantot to pašu, lai pieteiktos. Pabeidziet konta reģistrāciju, aizpildot nepieciešamās ziņas par sevi.
  2. Platformā kreisajā malā apakšā noklikšķiniet uz Account un pēc tam noklikšķiniet labajā pusē augšā uz  Renew vai Extend access.
  3. Zem nosaukuma Campus License nolaižamajā izvēlnē izvēlieties Rīga Stradiņš University un noklikšķiniet uz Campus License pogas.
  4. Ievadiet pieprasīto oficiālo RSU e-pasta adresi un vēlreiz noklikšķiniet uz Campus License pogas. Pēc tam Jūs saņemsiet šajā e-pasta adresē apstiprinājuma vēstuli no AMBOSS ar saiti. Noklikšķiniet uz šīs saites, lai pabeigtu Campus License aktivizēšanas procesu.
  5. Lai pirmo reizi aktivizētu Campus License, jums ir jāizmanto RSU datori vai šī saite: https://www-amboss-com.db.rsu.lv/us/account/accessChooser. Jautājumus saistībā ar piekļuves aktivizēšanu sūtiet IT servisa centram: it@rsu.lv.
  6. Attālinātā piekļuve. Ja Jūs izmantosiet AMBOSS no šīs saites:  https://www-amboss-com.db.rsu.lv/us/app/index, sistēma automātiski piekļuvi atjauninās, lai varētu to izmantot arī ārpus RSU. Ja Jūs neizmantosiet AMBOSS vairāk nekā 30 dienas pēc kārtas, tad Jums atkal būs jāveic Campus License aktivizēšanas process.
Mikko Matias Klemola attēls
Re: Medicīnas mācīšanās sistēmas platforma AMBOSS ir pieejama!
nosūtīja Mikko Matias Klemola — Thursday, 2018. gada 15. February, 23:38
 

"In order to register for Rīga Stradiņš University campus license, you must log in from the RSU campus. "


So you can't activate the account from home or hospital wifi? You have to go to main building and connect to RSU wifi to activate the Campus licence?

Rolands Bļujus attēls
Re: Welcome to AMBOSS learning system!
nosūtīja Rolands Bļujus — Tuesday, 2018. gada 20. February, 09:26
 

Dear Mikko,

We have updated the instruction: How to create an access for Amboss platform. For the first access to activate your account, you should use one of RSU computer. If you have any further questions, please write an email to IT service center it@rsu.lv