Vietnes ziņas

RSU Starptautiskā studentu konference 2018

 
 
Rolands Bļujus attēls
RSU Starptautiskā studentu konference 2018
nosūtīja Rolands Bļujus — Friday, 2018. gada 19. January, 14:19
 

RSU Starptautiskās studentu konferences 2018 tēžu iesniegšanas termiņš Sociālo zinātņu studentiem pagarināts līdz 28. janvārim!

RSU Starptautiskās studentu konferences 2018 Organizatoru komiteja ir lēmusi par labu sociālo zinātņu studentiem un pagarinājusi tēžu iesniegšanas termiņu līdz 28. janvāra plkst. 23.59, tādējādi sniedzot sociālo zinātņu studentiem vairāk laika savu zinātnisko darbu tēžu un pieteikumu sagatavei.

RSU starptautiskā studentu konference, kas tiek rīkota ik gadu jau ceturto reizi, ir vieta, kurā satiekas veselības un sociālās zinātnes. Tās kopā izvēršas tūkstošiem neaizmirstamās atmiņās un piedzīvojumos, studentiem daloties ar saviem zinātniskajiem atklājumiem, piedaloties diskusijās, darba grupās, ekskursijās, dažādos oficiālos un neformālākas gaisotnes pasākumos. 2018. gadā šī būs neatkārtojama pieredze ikvienam studentam un apmeklētājam, jo konference pirmo reizi tās vēsturē tiek rīkota divas dienas, kas, kā ceram, ļaus sasniegt RSU starptautiskās studentu konferences vīziju un mērķi – kļūt par lielāko starptautisko studentu konferenci Baltijas valstīs.

Lai iesūtītu savu pieteikumu un iegūtu vairāk informācijas, apmeklē konferences mājaslapu: https://isc.rsu.lv

Lai apskatītu pieteikumā iesūtāmā dokumenta paraugu un iepazītos ar noteikumiem, dodies uz: http://bit.ly/2ERIOpp

Lai nepalaistu garām citas aktualitātes, pievienojies konferences sociālajiem tīkliem!
Facebook: @RSU International Student Conference
Instagram: https://www.instagram.com/rsu.isc/
Twitter: https://twitter.com/rsu_isc