Vietnes ziņas

RSU jaunā mājaslapa – jūsu rīcībā jau sākot ar 1. septembri!

 
 
Rolands Bļujus attēls
RSU jaunā mājaslapa – jūsu rīcībā jau sākot ar 1. septembri!
nosūtīja Rolands Bļujus — Thursday, 2017. gada 7. September, 11:43
 

Drīzumā - 1. septembrī - tiks publiskota jaunā Rīgas Stradiņa universitātes mājaslapa latviešu valodā. Tā ir izveidota vizuāli pievilcīgāka un ērtāk izmantojama - atbilstoša visām mūsdienīgas un dinamiskas komunikācijas prasībām, kas priekšplānā izvirza labu dizainu, kompaktu struktūru un pārskatāmību.

Jau pirms diviem gadiem tika sperti pirmie soļi jaunās mājaslapas izveidē, kad aģentūra CUBE radīja dizainu, bet RSU IT departaments - tehnisko platformu. Pēc tam vairāk nekā 20 RSU kolēģu no Komunikācijas departamenta, IT departamenta, Zinātnes departamenta, bibliotēkas, Attīstības un projektu departamenta, Starptautisko sakaru departamenta un Mācību departamenta nodrošināja jauno mājaslapu ar saturu, ņemot par pamatu iepriekšējās mājaslapas informāciju, kā arī radot jaunas lapas sadaļas.

Kāda izskatīsies jaunā mājaslapa, kā tā tapa un kas ir komanda, kura veikusi šo vērienīgo darbu - skaidrojam šajā video: https://www.youtube.com/watch?v=vKlYOu9glYA&feature=youtu.be

 

Foto paraksts: Mājaslapu veidoja vairāk nekā 20 cilvēku liela RSU darbinieku komanda.Sakām lielu paldies viņiem visiem, arī tiem, kuri nav redzami kopkadrā:Tomam Baumanim, Edijam Šaueram, Anetei Rijniecei, Zigmundam Zitmanim, Andai Apogai, Rolandam Bļujus, Tijai Briedei, Aigaram Červinskim, Evitai Eglītei, Olgai Frolovai, Valentīnai Gavarei, Daigai Ginterei, Dainai Grosai, Ievai Lībietei, Normundam Puzo, Ketai Seleckai-Trušinskai, Igoram Šabanovam, Renātei Šnorei, Justīnei Vīķei, Ingai Znotiņai, Edgaram Žukovskim.