Vietnes ziņas

Karjeras iespēju nedēļa

 
 
Rolands Bļujus attēls
Karjeras iespēju nedēļa
nosūtīja Rolands Bļujus — Wednesday, 2016. gada 12. October, 17:11
 

Karjeras iespēju nedēļa

No 24. līdz 26. oktobrim Rīgas Stradiņa universitātē notiks jau par noturīgu tradīciju kļuvusī Karjeras iespēju nedēļa. Tās laikā universitātē viesosies virkne potenciālo darba un prakses devēju no vadošajiem nozaru uzņēmumiem un iestādēm. Ar studentiem tiksies, piem., Rīgas un reģionālo veselības aprūpes iestāžu pārstāvji, Aizsardzības ministrijas un Ārlietu ministrijas pārstāvji, VETO Magazine, PricewaterhouseCoopers un BALTA pārstāvji, kā arī daudzi citi. Ar pilnu RSU Karjeras iespēju nedēļas programmu var iepazīties šeit – www.rsu.lv/karjerascentrs/kin.

Iesākumā darba devēji uzstāsies ar prezentācijām, kuru laikā stāstīs studentiem par savu uzņēmumu un par karjeras iespējām tajā (darba un prakses vakances). Pēc prezentācijām darba devēji studentus gaidīs arī pie Karjeras galdiem – darba devēju speciāli veidotiem informatīvajiem punktiem RSU. Ja Tevi būs ieinteresējis kāda darba devēja piedāvājums, varēsi pieiet pie viņa Karjeras galda un aprunāties par darba vai prakses iespējām.

! Ja vēlies, ņem līdzi savu CV, lai parādītu to darba devējam un saņemtu atgriezenisko saiti par tā saturu vai – lai uzreiz to iesniegtu darba devējam, piesakoties konkrētajai vakancei.

Mājaslapā www.rsu.lv/karjerascentrs/kin izpēti Karjeras iespēju nedēļas programmu un jau savlaicīgi reģistrējies pasākumiem, kuri Tevi ieinteresē un kurus vēlies apmeklēt!

 
Elvis Vežuks attēls
Atbilde: Karjeras iespēju nedēļa
nosūtīja Elvis Vežuks — Wednesday, 2016. gada 12. October, 16:12
 

Labdien! 

Lūdzu pārbaudiet jūsu norādīto linku, šķiet tas nestrādā. #404

Rolands Bļujus attēls
Atbilde: Karjeras iespēju nedēļa
nosūtīja Rolands Bļujus — Wednesday, 2016. gada 12. October, 17:11
 

Labdien!

Liels paldies par vērību! Saites ir izlabotas!