Site news

E-studiju apmācība RSU darbiniekiem

 
Picture of Matīss Sīlis
E-studiju apmācība RSU darbiniekiem
by Matīss Sīlis - Thursday, 10 January 2013, 10:38 AM
 

E-studiju klātienes apmācība

KlaseRSU Mācību departaments piedāvā studiju kursu administratoriem un mācībspēkiem iespēju pieteikties E-studiju (estudijas.rsu.lv) klātienes apmācību kursam.

Lai pieteiktos, jāaizpilda anketa http://aptaujas.rsu.lv/index.php?sid=99473, kurā jāsniedz informācija par sevi (vārds, uzvārds, e-pasts), kā arī jānorāda apmācības tēma un vēlamais apmācības laiks.

Konkrēti klātienes apmācību datumi un laiki, kā arī norises vietas tiks izziņotas pēc pieteikumu izskatīšanas, ņemot vērā kolēģu ieinteresētību!

E-studiju video pamācības un apmācības kurss

Lai palīdzētu RSU mācībspēkiem ievietot studiju materiālus RSU E-studiju vidē, Mācību departaments ir izveidojis virkni vienkāršu video pamācību, kurās varat uzzināt kā pievienot studentus studiju programmas grupai, kā pievienot jautājumus jautājumu bankai un testiem, kā veidot forumus un tajos komunicēt, kā augšupielādēt failus, kā strādāt ar repozitoriju un kādas vēl iespējas piedāvā E-studijas.

Video pamācības ir atrodamas:

RSU Mācību departaments cer, ka aizvien biežāk kolēģi izmantos RSU E-studiju vidi, lai mūsu studentiem nodrošinātu pilnvērtīgu studiju procesu.

Ja rodas kādi jautājumi / ieteikumi, kas saistīti ar E-studiju pamācībām, rakstiet Mācību departamenta speciālistam Rolandam Bļujus uz e-pastu estudijas@rsu.lv