Site news

Vasaras darbi RSU E-studiju vidē

 
Picture of Matīss Sīlis
Vasaras darbi RSU E-studiju vidē
by Matīss Sīlis - Monday, 16 July 2012, 8:29 AM
 

Moodle logoVasaras mēnešos RSU E-studiju vidē norisinās sagatavošanās darbi jaunajam mācību gadam. Šie darbi varētu radīt nelielas neērtības tiem, kuri vasaras mēnešos apmeklēs E-studijas.

Kursu informācijas atjaunināšana

E-studiju saturs jūlijā tiks atjaunināts saskaņā ar jauno studiju plānu. Tiks pārdēvēti esošie studiju kursi; paslēpti kursi, kas jaunajā mācību gadā netiks realizēti; tiks veidoti jauni kursi. Tādēļ nebrīnieties, ja šajā laikā no E-studijām „pazūd” kāds no Jūsu kursiem.

Kursu informācijas atjaunošanu plānots pabeigt līdz 1. augustam.

Studentu pārcelšana

Šogad pavēles par studējošo pārcelšanu tiks sagatavotas jau jūlijā, tādēļ studējošo pārcelšana E-studijās notiks agrāk nekā iepriekšējos gados. Saviem kursiem varēsiet piekļūt jau no augusta. Tas gan neattiecas uz 1. gada studentiem, kuru pievienošana notiks līdz ar mācību gada sākumu.

Pārcelšanas laikā Jums uz pāris dienām varētu pazust piekļuve studiju kursiem.

Piekļuve iepriekšējo gadu kursiem

Īpaši jāatzīmē, ka ar jauno mācību gadu tiks nodrošināta piekļuve agrāko gadu studiju kursiem. Piemēram, 6. gada Medicīnas students varēs piekļūt visiem 1.-5. gada Medicīnas programmas kursiem. Jums būs pieejami kursā esošie mācību materiāli — lapas, mapes, faili, saites utml. Jūs nevarēsiet piekļūt agrāko studiju gadu Aktivitātēm (testiem, uzdevumiem utm.) un Forumiem.

Tehniskie atjauninājumi

Plānota E-studiju vides atjaunināšana uz jaunāko — Moodle 2.3 — versiju. Jaunā Moodle versija darbosies ātrāk, nodrošinās ērtāku un modernāku kursu satura rediģēšanu kā arī ērtāku un pārskatāmāku failu pārvaldīšanas saskarni.