Site news

RSU izveido interneta portālu studentiem

 
Picture of Matīss Sīlis
RSU izveido interneta portālu studentiem
by Matīss Sīlis - Tuesday, 3 April 2012, 8:50 PM
 

RSU Studentu portālsIndividualizēti lekciju saraksti, reģistrēšanās izvēles kursiem, finanšu vēsture, elektroniskā atzīmju grāmatiņa un personiskie profili — tās ir iespējas, kuras piedāvā RSU Studentu portāls.

Jaunizveidotais RSU Studentu portāls sniegs Tev svarīgāko ar studiju procesu un universitātes dzīvi saistīto informāciju. Šeit atradīsi studiju procesā aizpildāmās veidlapas (stipendiju un kredītu pieteikumus u.c.) kā arī varēsi elektroniski pieteikt Studentu servisa izziņas.

Aizpildi savu personisko profilu un informācija Studentu portālā kļūs personalizēta — saņemsi tieši Tev adresētus ziņojumus un informāciju par Tevi interesējošām tēmām. Veido savu draugu grupas un meklē citus studentu ar līdzīgām interesēm!

Studentu portāls jau tagad sniedz daudzas jaunas iespējas un nākotnē tās tikai paplašināsies. Svarīgākos jaunumus varēsi saņemt mobilajā telefonā, tiks izveidota integrācija ar E-studiju vidi un Live@Edu pakalpojumiem kā arī daudzas citas noderīgas lietas, kas Tavu studiju procesu padarīs ērtāku un patīkamāku.

Pieslēdzies RSU Studentu portālam students.rsu.lv ar savu RSU Studenta ID, kuru jau izmanto E-studijās un lai piekļūtu bezvadu internetam. Ja neatceries savu Studenta ID, Tu to vari uzzināt Studentu servisā. Ja esi aizmirsis savu paroli, sazinies ar RSU IT departamentu: 112@rsu.lv vai +371 67061510