Vietnes ziņas

RSU Zinātnes nedēļa

 
Rolands Bļujus attēls
RSU Zinātnes nedēļa
nosūtīja Rolands Bļujus — Friday, 2019. gada 8. March, 15:57
 

 

Godātie RSU studenti!

Strauji tuvojas Rīgas Stradiņa universitātes “Zinātnes nedēļa 2019”. Zinātnes nedēļa ir unikāla iespēja uzzināt par šobrīd aktuālākajām tendencēm medicīnā, veselības aprūpē un sociālajās zinātnēs. Tā ir iespēja iegūt jaunus profesionālos kontaktus, draugus un galvenais – gūt jaunas atziņas Jūsu kā jauno pētnieku ceļā.

RSU studentiem dalība konferencē ir obligāta! Zinātnes nedēļas pasākumi aizstās lekcijas un nodarbības. Konferences pasākumus varēsiet apmeklēt klātienē vai vērot tiešraidē e-studijās.

Zinātnes nedēļas ietvaros notiks trīs konferences:

1. – 3. aprīlis – RSU Starptautiskā konference medicīnas un veselības aprūpes nozarē “Zināšanas praksei”.

Studējošajiem iepriekšējā reģistrēšanās nedz elektroniski, nedz konferences dienā uz vietas nav nepieciešama. Apmeklējuma laikā studējošajiem kontroles punktos būs jālieto RSU ID karte. Pasākums daļēji būs skatāms arī tiešraidē  - https://services.rsu.lv/lv.

Detalizēta informācija par konferenci

 

2. aprīlī – RSU Starptautiskā starpdisciplinārā sociālo zinātņu konference “PLACES”. Studējošajiem iepriekšējā reģistrēšanās nedz elektroniski, nedz konferences dienā uz vietas nav nepieciešama. Apmeklējuma laikā studējošajiem kontroles punktos būs jālieto RSU ID karte. Pasākums daļēji būs skatāms arī tiešraidē  - https://services.rsu.lv/lv.

Detalizēta informācija par konferenci

4. – 5. aprīlis – RSU Starptautiskā studentu konference. Reģistrācija notiks 4. aprīlī no plkst. 7:15 līdz 8:20 un 5. aprīlī no plkst. 8:00 līdz 10:00 RSU centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16. Sertifikāti par dalību konferencē tiks izsūtīti tikai tiem pasīvajiem dalībniekiem, kas iepriekš aizpildīja tiešsaites reģistrācijas formu isc.rsu.lv un apstiprinājuši savu dalību reģistrācijas laikā klātienē.

Detalizēta informācija par konferenci

 

Vēlam panākumus visiem studentiem, doktorantiem, rezidentiem, kuri uzstāsies Zinātnes nedēļas konferencēs!

Zinātne mūs vieno!

Uz tikšanos RSU Zinātnes nedēļā!