Vietnes ziņas

RSU Studējošā portāls – jaunā izskatā un pieejams lietošanai viedierīcēs

 
Rolands Bļujus attēls
RSU Studējošā portāls – jaunā izskatā un pieejams lietošanai viedierīcēs
nosūtīja Rolands Bļujus — Monday, 2019. gada 11. February, 13:11
 

Lai atvieglotu studentiem piekļuvi praktiskajai informācijai par studijām, no šī semestra RSU Studējošā portāls (līdzšinējais nosaukums – UNIVERSUM) ir pielāgots lietošanai arī viedierīcēs. Turpmāk caur portāla mobilo aplikāciju MyRSU studējošie varēs ērti piekļūt savām atzīmēm, e-pastam, kalendāram, kā arī saņems automātiskos paziņojumus par aktuālajiem notikumiem RSU.

Papildus šiem ieguvumiem atjaunotajā portālā studenti varēs redzēt detalizētu informāciju par saviem norēķiniem – gan drukāšanas izmaksu bilanci, gan ar studiju procesu saistītām izmaksām, piemēram, par dienesta viesnīcu vai studiju maksu. Tāpat aplikācijā būs pieejama karte ar visām RSU studiju bāzēm, kas būtiski atvieglos pirmo studiju gadu studentu ikdienu.

Aplikācijā var pieteikties ISIC kartei un braukšanas maksas atvieglojumiem, nosūtīt vēstuli docētājam, tiešsaistē pieprasīt izziņu, kā arī izmantot vienoto informācijas meklētāju PRIMO. Visas iepriekšminētās izmaiņas tika veiktas arī portāla datorversijā(autorizācija iespējama tikai RSU studējošajiem).

11.–15. februārī aicinām studentus apmeklēt MyRSU informatīvo stendu, kur varēs saņemt palīdzību aplikācijas konfigurēšanā viedierīcēs un atbildes uz jautājumiem par tās lietošanu. 11.–13. februārī stends būs pieejams RSU centrālās ēkas vestibilā (Dzirciema ielā 16), savukārt 14. un 15. februārī – Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Anniņumuižas bulvārī 26A.

MyRSU lejupielādes saites

Android iOS

Desmit studējošie, kuri izmēģinās aplikāciju līdz 15. februārim un atstās savu vērtējumu, varēs laimēt RSU džemperi!

Portāls MyRSU ļauj sūtīt personalizētus ziņojumus atbilstīgi studenta piederībai noteiktai studiju programmai. Pavisam drīz studējošajiem būs iespēja saņemt arī tūlītēju paziņojumu par to, ka ir izlikts vērtējums.

RSU Studējošo portāla attīstības projekts tiek īstenots ESF līdzfinansētā projektā Pārvaldības procesu pilnveide un studiju programmu satura modernizācija Rīgas Stradiņa universitātē (Nr. 8.2.3.0/18/A/011).
Projekta mērķis ir stiprināt RSU konkurētspēju, modernizējot studiju programmas atbilstīgi sabiedrības un nozares attīstības vajadzībām, veicinot pētniecības un studiju sasaisti, kā arī pilnveidojot pārvaldības procesus un paaugstinot vadības personāla prasmes. Projekta kopējais finansējums ir 2 290 800 EUR, no kuriem 1 947 180 EUR ir Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējums un 343 620 EUR – valsts budžeta līdzfinansējums.