Vietnes ziņas

Rolands Bļujus attēls
Zinātnes mēnesis
nosūtīja Rolands Bļujus — Friday, 2018. gada 12. October, 17:17
 

Sveiks, studējošais!

RSU SP rīko Zinātnes mēnesi, līdz ar to visu oktobri Tev būs iespēja iesaistīties dažādos interesantos un izglītojošos pasākumos.

Nākamā aktivitāte ir Mārtiņa Dauguļa lekcija par medijpratību un kritisko domāšanu, kas norisināsies 17.10. plkst. 16:00 RSU ēdnīcā Dzirciema ielā 16.

Zini, ka mēs Tevi ļoti gaidīsim!

Cieņā,
RSU Studējošo pašpārvaldes
Zinātnes mēneša projekta vadītāja
Judīte Lukša

 
Rolands Bļujus attēls
Projekts MePlusMe
nosūtīja Rolands Bļujus — Tuesday, 2018. gada 2. October, 10:16
 

RSU Psiholoģijas laboratorijas pētnieki sadarbībā ar psiholoģi un pētnieci Dr. Patapia Tzotzoli no Lielbritānijas piedāvā angliski runājošiem RSU studentiem iespēju izmēģināt tiešsaistes sistēmu MePlusMe, kuras mērķis ir atbalstīt studentus universitātes studiju laikā. Projekta ietvaros ierobežotam skaitam studentu būs iespēja 2 mēnešus izmantot uz pierādījumiem balstītas tehnikas video formātā, kuras iemācīs rūpēties par savu psiholoģisko labklājību un uzlabot mācību iemaņas. Konfidencialitāte garantēta!

MePlusMe programmas saturs ir angļu valodā, tādēļ tiek aicināti studenti, kuri šo valodu brīvi pārvalda.

Ja esi ieinteresēts, vairāk informācijas vari iegūt te.

Lasīt atlikušo šīs tēmas daļu
(214 vārdi)
 
Rolands Bļujus attēls
Ikgadējais starptautiskais medicīnas simpozijs “Būtiskas prasmes medicīnā”
nosūtīja Rolands Bļujus — Thursday, 2018. gada 27. September, 16:52
 

Šī gada 6. oktobrī Rīgas Stradiņa universitātes Ārvalstu studentu asociācija rīko ikgadējo starptautisko medicīnas simpoziju, kas norisināsies RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, Anniņmuižas bulvārī 26a, no plkst. 10.00 līdz 17.00. Simpozija tēma ir “Būtiskas prasmes medicīnā”. Šogad savā pieredzē un zināšanās diagnostikā dalīsies atzīti profesionāļi ne tikai no Latvijas, bet arī Lielbritānijas un Meksikas, kuri palīdzēs dalībniekiem apgūt arī dažādas prasmes.

Simpozijs tiks atklāts ar trim vieslekcijām neiroķirurģijā, bērnu pulmonoloģijā un kardioloģijā, ļaujot dalībniekiem iegūt pamatzināšanas, kas tiks pielietotas četrās praktiskajās nodarbībās iepriekš minētajās nozarēs, ...

Lasīt atlikušo šīs tēmas daļu
(258 vārdi)