Vietnes ziņas

Bruno Žuga attēls
RSU vasaras izlaidumi šogad notiks attālināti
nosūtīja Bruno Žuga — Wednesday, 2020. gada 27. May, 16:38
 
Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) rūpējas par savu absolventu, darbinieku un visas sabiedrības drošību, tāpēc šogad vasaras izlaidumus RSU organizēs attālināti, sniedzot neaizmirstamus mirkļus tiešsaistē.

Covid-19 saslimšanas draudi Latvijā joprojām ir augsti, tāpēc mums kopīgi joprojām ir jāievēro visi drošības nosacījumi, piemēram, 2m distancēšanās un pulcēšanās ierobežojumi u.c.

RSU augstu vērtē un dziļi izprot svinīgā izlaiduma simbolisko nozīmi katra absolventa dzīvē, tāpēc plāno organizēt absolventu svinīgu pasākumu tiklīdz to atļaus situācija, piemēram, šī gada rudenī.

Plānots, ka vasaras izlaidumi notiks ierastajos datumos un laikos. Tie būs skatāmi tiešraidē RSU mājaslapā, savukārt ...
Lasīt atlikušo šīs tēmas daļu
(291 vārdi)
 
Bruno Žuga attēls
Sākot ar 19.maiju RSU Sporta kluba telpas pieejamas studentiem un darbiniekiem!
nosūtīja Bruno Žuga — Tuesday, 2020. gada 19. May, 18:09
 

Priecīgas ziņas tiem, kuri vēlas sportot!

Sākot ar 19.maiju RSU Sporta kluba telpas pieejamas studentiem un darbiniekiem!

Iepriekš gan jāveic pieraksts, zvanot pa telefonu - 67612026 laika periodā no 9:00 - 17:00.
RSU Sporta klubs, ņemot vērā valstī noteikto ārkārtas situāciju līdz š.g. 9.jūnijam ir izstrādājis noteikumus, kurus ievērojot, studentiem būs iespēja apmeklēt RSU Sporta klubu.

Noteikumi izmantojot Sporta kluba telpas:

  • Sporta kluba telpās AIZLIEGTS ieiet personām, kas atbilst kādai no grupām, kurām ir noteikts ievērot karantīnu vai pašizolāciju, kā arī personām ar elpceļu infekciju, paaugstinātu ķermeņa temperatūru un citām veselības problēmu pazīmēm;
  • Ienākot Sporta klubā obligāti ...
Lasīt atlikušo šīs tēmas daļu
(437 vārdi)
 
Bruno Žuga attēls
LDDK aicina studējošos piedalīties aptaujā par darba vidē balstītu mācību īstenošanu augstākajā izglītībā
nosūtīja Bruno Žuga — Friday, 2020. gada 15. May, 20:23
 

Lai noskaidrotu visu iesaistīto pušu viedokli, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina studentus pausts savu viedokli par darba vidē balstītām mācībām. Šajā sakarā LDDK ir sagatavojusi studentiem speciālu aptauju.
 
Darba vidē balstītas mācības (DVB) ir mūsdienīga profesionālās izglītības apguves forma, kura paredz, ka vismaz 25% no izglītības programmas satura jaunietis apgūst reālā darba vidē uzņēmumā.
 
Iepriekš LDDK aptaujā 98% darba devēju norādījuši, ka DVB mācību forma būtu nepieciešama arī augstākās izglītības profesionālās izglītības studiju programmās, jau mācību gaitā ļaujot studentiem apgūt profesiju reālā darba vidē.
 
Lai dotu iespēju arī augstskolu studentiem daļu ...

Lasīt atlikušo šīs tēmas daļu
(239 vārdi)