Izlaist vietnes ziņas

Vietnes ziņas

Rolands Bļujus attēls
RSU Starptautiskā studentu konference 2018
nosūtīja Rolands Bļujus — Thursday, 2018. gada 11. January, 11:35
 

Tēžu iesniegšanas termiņš RSU Starptautiskajai studentu konferencei 2018 tiek pagarināts līdz 14. janvārim!

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) starptautiskās studentu konferences oganizatoru komiteja šīs nedēļas sākumā pieņēma lēmumu pagarināt konferences tēžu iesniegšanas termiņu līdz 14. janvārim, lai studentiem būtu vairāk laika sagatavot pieteikumu un zinātniskā darba tēzes.

Tātad studentiem tiek dotas papildu divas dienas, jo sākotnējais termiņš bija 12. janvāris. RSU starptautiskās studentu konferences organizatoru komiteja gan aicina studentus neatlikt tēžu pieteikšanu līdz pēdējam brīdim, jo tas var sagādāt tehniskas problēmas.

RSU starptautiskā studentu konference, kas tiek ...

Lasīt atlikušo šīs tēmas daļu
(505 vārdi)
 
Rolands Bļujus attēls
Piesakies studijām RSU Atvērtajā universitātē!
nosūtīja Rolands Bļujus — Wednesday, 2018. gada 10. January, 08:48
 

Studiju kursiem, kuri sākas pavasara semestrī, pieteikšanās sākas no 2018. gada 15. janvāra

Studiju kursiem, kuri sākās februārī, pieteikumi ir jāatsūta līdz 26. janvārim.. Studiju kursiem, kuri sākas no februārī, pieteikumi ir jāatsūta 10 darba dienas pirms studiju kursa sākuma.

 

Plašāk par RSU Atvērtās universitātes piedāvātajiem pakalpojumiem lasiet RSU mājaslapā: https://www.rsu.lv/talakizglitiba-un-kursi/atverta-universitate

 
Rolands Bļujus attēls
RSU jaunā mājaslapa – jūsu rīcībā jau sākot ar 1. septembri!
nosūtīja Rolands Bļujus — Thursday, 2017. gada 7. September, 11:43
 

Drīzumā - 1. septembrī - tiks publiskota jaunā Rīgas Stradiņa universitātes mājaslapa latviešu valodā. Tā ir izveidota vizuāli pievilcīgāka un ērtāk izmantojama - atbilstoša visām mūsdienīgas un dinamiskas komunikācijas prasībām, kas priekšplānā izvirza labu dizainu, kompaktu struktūru un pārskatāmību.

Jau pirms diviem gadiem tika sperti pirmie soļi jaunās mājaslapas izveidē, kad aģentūra CUBE radīja dizainu, bet RSU IT departaments - tehnisko platformu. Pēc tam vairāk nekā 20 RSU kolēģu no Komunikācijas departamenta, IT departamenta, Zinātnes departamenta, bibliotēkas, Attīstības un projektu departamenta, Starptautisko sakaru departamenta un Mācību departamenta nodrošināja jauno ...

Lasīt atlikušo šīs tēmas daļu
(425 vārdi)